TS ROW Rybnik przegrywa z KKP Bydgoszcz

Trzeci mecz i trzecia porażka piłkarek nożnych TS ROW-u Rybnik. W sobotę (22.08.) na stadionie w Rybniku-Niedobczycach rybniczanki uległy KKP Bydgoszcz 1:4. Wszystkie bramki dla zwyciężczyń strzeliła czarnoskóra zawodniczka Alice Ogabe.

W pierwszej połowie sobotniego spotkania dominował zespół gości, który zdobył dwa gole, w drugiej gra się wyrównała jednak ponownie trafiały bydgoszczanki. Honorową bramkę dla TS ROW-u strzeliła w ostatniej minucie meczu Priscilla Hagan.

Szkoda tego meczu

– mówiła po spotkaniu zawodniczka TS ROW-u, Jessica Pluta:

No wydawało nam się, że to jest jeden z przeciwników, z którym możemy coś ugrać i nawet wygrać to spotkanie, ale nie poszło tak, jak chciałyśmy. Nie mam pojęcia, co się stało, wyglądałyśmy na wystraszone. Na treningach jest zdecydowanie lepiej. Wszystkie walczymy, a na meczu nie możemy tego pokazać. Mamy nadzieję, że będzie coraz lepiej i w końcu wygramy jakieś spotkanie

– dodaje Jessica Pluta.

Jessica Pluta, TS ROW Rybnik

Nie tak ten mecz wyobrażał sobie trener TS ROW-u, Łukasz Wojtala:

Od początku spotkanie źle weszliśmy w ten mecz, dodatkowo pojawiły się już w pierwszych minutach urazy zawodniczek. Tak naprawdę straciliśmy całe serce gry, dwie środkowe zawodniczki na tym poziomie to jest bardzo dużo i było widać, że nie ma tej płynności gry, nie ma tego bilansu, dlatego to się tak kończy. Nie jest to poziom już gdzie jakoś to będzie, czy może się w jednym meczu uda, w drugim nie. Każdy mecz w pełni poświęcenia, w pełni zaangażowania, pewnego zasobu umiejętności, które trzeba po prostu na boisku zaprezentować.