Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tylko przez internet lub przez telefon. Wydział Komunikacji w Cieszynie ogranicza przyjęcia

Facebook Twitter

Od najbliższego poniedziałku (2.11.) Wydział Komunikacji cieszyńskiego starostwa wprowadza ograniczenia w przyjmowaniu petentów. Urzędnicy wstrzymują do odwołania przyjmowanie osób z tzw. „tradycyjnej kolejki”. Dotyczy to zarówno Referatu Rejestracji Pojazdów, jak i Referatu Prawa Jazdy.

fot.www.powiat.cieszyn.pl

Obsługiwane będą wyłącznie osoby, które uprzednio dokonały rezerwacji internetowej. By przyspieszyć obsługę zwiększona zostanie liczba miejsc w kalendarzu zapisów. W drugiej połowie listopada będzie już możliwość zapisów do Referatu Praw Jazdy.

Od niedzieli 1 listopada 2020 r. zostanie zwiększona liczba wolnych miejsc w kalendarzu, natomiast od wtorku 17 listopada 2020 r. terminarz będzie uruchamiany na kolejne 14 dni kalendarzowych (a nie jak do tej pory na 30 dni)

-tłumaczy Dariusz Tessar, Naczelnik Wydziału Komunikacji.

Dodatkowo od dnia 1 listopada 2020 r. nastąpi uruchomienie nowej kategorii zapisów – do Referatu Prawa Jazdy

-dodaje Naczelnik.

Przypominam również, że telefoniczna rezerwacja terminu wizyty (pod numerem tel. 33 47 09 500) przeznaczona jest dla osób, które nie mają możliwości dokonania zapisu poprzez Internet. Rezerwując termin przez telefon, obowiązuje ta sama procedura realizacji wizyty, jak w przypadku rezerwacji internetowej, ponieważ funkcjonuje ten sam kalendarz rezerwacji

-kończy Tessar.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj