Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ustroń: #ZostanWDomu twoje zakupy przyjadą do Ciebie! [WIDEO]

Facebook Twitter

Maseczki dojadą, taksówkarz przywiezie Ci zakupy za darmo! Akcja skierowana jest dla osób starszych, czy samotnych matek, które nie są wstanie zrobić zakupów .

Tak, w kilku słowach, można określić wspaniałą, społeczno-urzędową ideę przyświecającą działaniom Kajetana Kajetanowicza, Przemysława Korcza – Burmistrza Miasta Ustroń i społeczności Ustronia, która bierze udział w tej niecodziennej akcji. Nawet panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Lipowcu szyją maseczki! Są one przekazywane osobom potrzebującym i będą dołączane do każdych zakupów zamówionych przez seniorów, czy też osoby objęte kwarantanną, którym zakupy dowożą strażacy z OSP.

W tym trudnym dla nas czasie, każdy gest jest na wagę złota. Pamiętać jednak należy o tym, że organizatorzy zadbali także o bezwzględne zachowanie wszystkich środków ochrony i bezpieczeństwa podczas realizacji akcji.

Drodzy mieszkańcy Ustronia, kieruje do Was gorący apel. Nie wychodźmy niepotrzebnie z domu, stosujmy się do wszystkich zasad i poleceń. Chrońmy naszych seniorów, chrońmy nasze dzieci – przez co będziemy chronić sami siebie. Dzięki naszej wspólnej akcji, twoje zakupy dotrą bezpośrednio do ciebie

– apeluje Przemysława Korcza, Burmistrz Miasta Ustroń

Lista sklepów dowożących darmowe zakupy dla najbardziej potrzebujących oraz seniorów znajduje się na fanpage`u Burmistrza Ustronia, na stronie Miasta Ustroń oraz na kanałach komunikacyjnych Kajetana Kajetanowicza.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj