StartWiadomości

Uwaga kierowcy, jutro (13.09.) utrudnienia w ruchu na wiślance

We wtorek (11.09.) w Mikołowie, w trakcie prowadzonych robót drogowych, odnaleziony został arsenał pochodzący prawdopodobnie z czasów II wojny światowej. Na miejscu do późnych godzin nocnych działali mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie, straży pożarnej, a także Patrol Saperski z Jednostki Wojskowej z Gliwic. Spowodowało to zamknięcie przejazdu na części trasy DK 81 i wytyczenie objazdów.

W czwartek (13.09.) kontynuowane będą działania związane z zabezpieczeniem niecodziennego znaleziska. W związku z powyższym od około godz. 10:00 ruch drogowy będzie utrudniony. Droga krajowa DK 81 w Mikołowie będzie zablokowana w obu kierunkach od skrzyżowania z ul. Wyzwolenia do zjazdu na DK 44 kierunek Tychy.

Kierowcy jadących od strony Tychów będą kierowani na drogę DW 928 oraz na Katowice, natomiast jadący od strony Katowic będą kierowani w kierunku centrum miasta Mikołowa DK 44 oraz na Tychy lub DW 928. Kierowcy jadący od strony Gliwic mogą spodziewać się objazdu przez centrum miasta oraz DW 928, natomiast jadący od Żor, na DW 928 lub Gliwice.

Zostaw komentarz