Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uważajcie – ślisko na drogach i chodnikach. Kolizje od rana

Facebook Twitter

Ślisko o poranku - ostrzegamy kierowców i pieszych. Od weekendu trzyma mróz, padał śniegu, opady wprawdzie dziś mają ustać ale nawierzchnia dróg i chodników w wielu miejscach jest bardzo śliska.

bezpieczny pieszy

Wyjdźcie wcześniej z domu, droga do pracy może zając dzisiaj nieco dłużej. Warto zwolnić i dostosować prędkość samochodów do panujących warunków – przypominają policjanci. Wszystkie drogi są przejezdne. Ślisko dziś także na chodnikach przypominamy pieszym.

Niestety jest już pierwsze zdarzenie, o którym poinformowaliście nas telefonicznie. W Rydułtowach bus zderzył się z TIR-em, taki sygnał odebraliśmy od was i sprawdziliśmy tę informację w komendzie straży pożarnej w Wodzisławiu. Ratownicy potwierdzają, że tuż po siódmej na ulicy Raciborskiej w rejonie osiedla Orłowiec w Rydułtowach doszło do zderzenia dwóch pojazdów.
Były to jednak osobowy volkswagen i dostawczy DAF. W zdarzeniu poszkodowana została kobieta jadąca pierwszym z aut.

Po zdarzeniu ruch pojazdów w tym miejscu odbywał się wahadłowo, może być nadal utrudniony. Uważajcie, dzisiaj ślisko na drogach. Do waszej dyspozycji w sprawie dróg i innych ważnych nurtujących was tematach, cały czas dostępny formularza kontaktu „DAJ ZNAĆ” na radio90.pl. Piszcie!

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj