Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Droga ekspresowa S52 już przejezdna [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Droga ekspresowa S52 jest już przejezdna. W Grodźcu na Śląsku Cieszyńskim przed południem doszło do wypadku.

s52
fot. FB/ Śląsk Cieszyński 112

Droga ekspresowa S52 już przejezdna

[AKTUALIZACJA GODZINA 10.30]

Znamy szczegóły porannego zdarzenia na drodze ekspresowej S52 w Grodźcu Śląskim. Przypomnijmy, przed godziną 9 na pasie prowadzącym od strony Skoczowa do Bielska-Białej doszło do kolizji. Jak informuje naszą redakcję oficer prasowy bielskiej komendy miejskiej policji asp. sztab. Katarzyna Chrobak – zderzyły się tam dwa pojazdy.

Katarzyna Chrobak: Kierująca samochodem marki Skoda, w pewnym momencie została oślepiona przez słońce, nie zauważyła stojącego na poboczu samochodu marki Fiat. To jest taki większy dostawczy samochód należący do AVR – pomoc obsługi autostrad. W wyniku tego oślepienia i niezauważenia tego pojazdu uderzyła w jego tył. Jeśli chodzi o poszkodowane osoby to tutaj mamy pasażerkę Skody oraz pracownik AVR, który przebywał wewnątrz pojazdu w chwili uderzenia.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Dwie poszkodowane osoby trafiły do szpitala. W tym momencie nie powinno już być problemów z przejazdem przez drogę ekspresową.

[PISALIŚMY WCZEŚNIEJ]

Przed godziną 9 doszło tam do kolizji drogowej, najprawdopodobniej z udziałem tira. Bielska policja nie ma jeszcze szczegółów tego zdarzenia, ale na ten moment nieprzejezdne są oba pasy ruchy w kierunku Bielska – Białej. Korek ma już kilka kilometrów.

Aby w nim nie utknąć, jadąc od strony Cieszyna, musicie zjechać z drogi ekspresowej w Skoczowie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj