Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zapisy na mistrzostwa siatkówki plażowej. W weekend zawody w Cieszynie

Facebook Twitter

Najbliższy weekend w Cieszynie pod znakiem siatkówki plażowej. W sobotę (22.07.) i niedzielę (23.07.) rozegrane zostaną Mistrzostwa Śląska w tej dyscyplinie.

siatkówki plażowej

Zapisy na mistrzostwa siatkówki plażowej już trwają i zostaną zamknięte o 18:00 w piątek, dzień przed zawodami

Turnieje kobiet i mikstów odbędą się odpowiednio w sobotę i niedzielę na boiskach do siatkówki plażowej na terenie Kąpieliska Miejskiego w Cieszynie przy al. Jana Łyska 23. Dokonanie zgłoszenia do turnieju możliwe jest także w biurze zawodów w godzinach 8:00-9:00 w dniu rozgrywanego turnieju, w miarę wolnych miejsc. Dla najlepszych trzech par w każdym turnieju organizator przygotował medale i nagrody. VIII Otwarte Mistrzostwa Śląska w Siatkówce Plażowej w Cieszynie startują o godzinie 9:30.

Turnieje kobiet i mikstów odbędą się odpowiednio 22 i 23 lipca 2023 r. na boiskach do siatkówki plażowej usytuowanych na terenie Kąpieliska Miejskiego w Cieszynie przy al. Jana Łyska 23. Zgłoszenia do turniejów odbywają się poprzez system https://beach.szps.pl/ do godziny 18:00 w piątek 21 lipca 2023 r. Dokonanie zgłoszenia do turnieju możliwe jest także w biurze zawodów w godzinach 8:00-9:00 w dniu rozgrywanego turnieju (w miarę wolnych miejsc). Każdemu z uczestników turnieju zapewniony zostanie ciepły posiłek, woda mineralna niegazowana i upominki.

Dla najlepszych trzech par w każdym turnieju organizator zapewnia medale, trofea sportowe oraz nagrody rzeczowe a dla czterech najlepszych par także karty podarunkowe, których wartość w każdym z turniejów rozkłada się następująco:

I miejsce – 600,00 zł,

II miejsce – 450,00 zł,

III miejsce – 300,00 zł,

IV miejsce – 150,00 zł

Łączna pula nagród w postaci kart podarunkowych wynosi 3 000,00 zł.

Cieszyńskie Turnieje Siatkówki Plażowej już od wielu lat są ważnym punktem na mapie rozgrywek prowadzonych przez Śląski Związek Piłki Siatkowej. Co roku zbierają także pozytywne recenzje od samych zawodników jak i sędziów ŚZPS.

fot mat. prasowe

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj