StartSię dzieje Wiadomości

Zapisz się na warsztaty Akademii Świadomego Rodzica

I o tym rodzice będą mogli dowiedzieć się więcej w czasie specjalnych warsztatów, jakie zaplanowano na 29 maja w rybnickiej bibliotece.  Czasem wystarczy zmienić sposób uczenia się, by nagle okazało się, że dziecko uznawane za dyslektyka wcale nim nie jest. Wystarczy zrozumieć jak działa umysł naszego dziecka, by pozbyć się problemów i trudności np. w szkole. Warsztaty w ramach Akademii Świadomego Rodzica są skierowane do rodziców przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym.

Po tym spotkaniu będą wiedzieć, jakie sposoby przekazywania wiedzy pomogą ich dziecku w nauce, jak mówić do dziecka, by „słyszało”, ale także z udziału w zajęciach mogą sami skorzystać, ponieważ poznają też najlepsze dla siebie samych sposoby na naukę. By wziąć udział w akademii wystarczy się zapisać, warsztaty są darmowe, ale decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ ilość miejsc w rybnickiej bibliotece jest ograniczona.

Aby zapisać się na warsztaty trzeba wejść TUTAJ formularz jest w zakładce Akademia Rodzica na podstronie Akademii Nauki.

Zostaw komentarz