Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zapisz się na warsztaty Akademii Świadomego Rodzica

Facebook Twitter

Każdy z nas ma swój wzorzec uczenia się. Dzieci o różnych wzorcach inaczej myślą, mówią i reagują na otaczający je świat. Każdy potrzebuje więc innych metod przyswajania wiedzy.

fot. Pexels \ pixabay.com

I o tym rodzice będą mogli dowiedzieć się więcej w czasie specjalnych warsztatów, jakie zaplanowano na 29 maja w rybnickiej bibliotece.  Czasem wystarczy zmienić sposób uczenia się, by nagle okazało się, że dziecko uznawane za dyslektyka wcale nim nie jest. Wystarczy zrozumieć jak działa umysł naszego dziecka, by pozbyć się problemów i trudności np. w szkole. Warsztaty w ramach Akademii Świadomego Rodzica są skierowane do rodziców przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym.

Po tym spotkaniu będą wiedzieć, jakie sposoby przekazywania wiedzy pomogą ich dziecku w nauce, jak mówić do dziecka, by „słyszało”, ale także z udziału w zajęciach mogą sami skorzystać, ponieważ poznają też najlepsze dla siebie samych sposoby na naukę. By wziąć udział w akademii wystarczy się zapisać, warsztaty są darmowe, ale decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ ilość miejsc w rybnickiej bibliotece jest ograniczona.

Aby zapisać się na warsztaty trzeba wejść TUTAJ formularz jest w zakładce Akademia Rodzica na podstronie Akademii Nauki.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2021