Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zapraszamy na Kociewie! [materiał sponsorowany]

Facebook Twitter

Kociewie posiada wielowiekową tradycję, której świadectwem są liczne zabytki architektury, a także twórczość ludowa, gwara i regionalna kuchnia. Zapraszamy do odwiedzenia, poznania i przeżycia Łagodnej Krainy. To jeden z regionów etniczno-kulturowych Pomorza.

fot.Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEIWE/ mat.prasowe

Czekamy na Ciebie nad naszymi wijącymi się rzekami: Wierzycą, Wdą i okalającą Kociewie do wschodniej strony Wisłą. Czekamy na Ciebie wśród licznych, sielskich jezior, a także rozlicznych wzgórz i pagórków.

To jest zaproszenie kierowane do mieszkańców regionu:

Zapraszamy Cię do sosnowych borów, gęstwin leśnych i bukowych ostępów, gdzie występuje nieskażona dotykiem XXI wieku fauna i flora oraz łagodny, przyjazny odwiedzinom o każdej porze roku klimat. Nadwiślańska kraina, jeszcze przed Tobą ukryta czeka wraz ze wszystkimi swymi mieszkańcami.

fot.Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEIWE/ mat.prasowe

Kociewie posiada wielowiekową tradycję, której świadectwem są liczne zabytki architektury, a także twórczość ludowa, gwara i regionalna kuchnia. Zamki, pałace i miejsca kultu czekają na Twoje odwiedziny. To kraina z niepowtarzalnymi krajobrazami, zamieszkała przez ludzi zawsze pogodnych duchem. To gościnna ziemia, gdzie znajdziesz spokój, ciszę, a spędzone chwile długo będą budzić wspomnienia.

Kociewie – skąd tak zwiemy nasz Region? Czy znajdziemy tę jedną, właściwą odpowiedź? Nieważne. Ważne, że będziemy mieli o czym ze sobą rozmawiać. Najważniejsze, że będziemy ze sobą rozmawiać. Łagodnie.

KOCIEWIE „Łagodna Kraina” zaprasza! Już dziś spakuj swoją walizkę i ruszaj na KOCIEWIE

fot.Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEIWE/ mat.prasowe

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE

Kociewie w mediach

Zobacz zdjęcia:

Jak dojechać

W piątek (7.07) w Rybniku na rynku stanie specjalny kamper i bus z reklamą Kociewia.

Od godz. 13.00 w trakcie wydarzenia na stoiskach prezentowana będzie oferta turystyczna Kociewia: mapki, broszury, przewodniki oraz informatory. Załoga kampera z mobilną informacją turystyczną z radością odpowie na nurtujące pytania dotyczące Kociewia: gdzie się zatrzymać na noc?, co trzeba obejrzeć?, kajakiem a może rowerem?, gdzie najlepiej z dziećmi?, co regionalnego można zjeść? Jest również możliwość zakupu upominków i pamiątek regionalnych na kociewskim straganie: rękodzieła, ceramiki, ozdób. Dla najmłodszych dostępny będzie kącik z kolorowankami i słodyczami.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj