Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zatrzymany za nielegalne treści w internecie i nie tylko…

Facebook Twitter

Publikował w sieci wpisy znieważające obywateli innych państw z powodu przynależności narodowościowej. Okazało się, że to wierzchołek góry. Policjanci z Żor zatrzymali 45-letniego mężczyznę, mieszkańca jednego z domów wielorodzinnych w dzielnicy Kleszczówka.

fot. zory.policja.gov.pl

Obserwowali go od dawna, po informacjach od mieszkańców, że jest bardzo uciążliwym sąsiadem. Kiedy 45-latek zamieścił w mediach społecznościowych post, z którego wynikało, że próbuje skonstruować broń w warunkach domowych i jej użyć, do akcji wkroczyli policyjni z oddziału kontrterrorystycznego. Weszli do mieszkania, choć mężczyzna od dłuższego czasu barykadował drzwi szafą. W domu znaleźli noże, ostrza, czarny proch i substancje z których można skonstruować materiały wybuchowe.

45-latek został zatrzymany, usłyszał łącznie 8 zarzutów dotyczących różnych przestępstw, w tym trzykrotnego spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem i zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych. Do sądu skierowano wniosek o przymusowego leczenie psychiatryczne mężczyzny.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj