Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Zderzenie czterech aut w Jastrzębiu. Na śliskiej od deszczu drodze [FOTO]

Facebook Twitter

Kierowcy, noga z gazu w czasie deszczu. Policja z Jastrzębia apeluje o ostrożność i podaje okoliczności porannego wypadku na skrzyżowaniu Drogi Głównej Południowej z ulicą Połomską. Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie.

Fot. jastrzebie.slaska.policja.gov.pl

W poniedziałek (25.05.) przed godziną 7.00 doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. 23-latka kierując skodą, jadąc Drogą Główną Południową w kierunku Mszany, nie ustąpiła pierwszeństwa, skręcając w lewo na skrzyżowaniu w ulicę Połomską 40-letniemu kierującemu samochodem mercedes. Mercedes po zderzeniu uderzył w dacie i opla, czekały na skrzyżowaniu. Sytuacja wyglądała bardzo poważnie, ale nikomu nic poważnego się nie stało. Kierująca skodą została ukarana mandatem.

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji w naszym regionie.

Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że wraz ze zmianą pogody powinniśmy zmienić technikę prowadzenia pojazdu. Zmienne warunki atmosferyczne, odczuwalne są dla kierowców

– czytamy na stronie policji w Jastrzębiu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj