Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Złapani w czasie włamania. Grozi im nawet do 10 lat więzienia

Facebook Twitter

Dwaj mężczyźni zatrzymani w czasie gdy okradali dom w Żorach, grozi im nawet do 10 lat więzienia. Złodziei wewnątrz zastali pracownicy ekipy budowlanej zajmującej się generalnym remontem budynku. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży mienia jakiej dopuścili się wcześniej włamując się do domu.

fot.zory.policja.gov.pl

Mężczyźni w wieku 28 i 37 lat zostali przyłapani przez pracowników, którzy remontują dom jednorodzinny. Jednego z nich zaskoczyli w pokoju na parterze budynku, podczas gdy drugi przebywał na piętrze. Natychmiast powiadomili o tym fakcie właściciela, a ten zaalarmował policjantów.

Mundurowi po dotarciu na miejsce ustalili, że wcześniej drzwi prowadzące do środka zostały wyłamane, a pomieszczenia splądrowane. Włamywacze wcześniej też wynieśli z nich m.in. zlewozmywak, baterię umywalkową i elektronarzędzia. Wrócili, gdyż poszukiwali kolejnych łupów, które zamierzali później sprzedać na złomie.

Włamywacze trafili do policyjnego aresztu, a wczoraj usłyszeli zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat za kratkami.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj