Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żory zapraszają jutro na kiermasz dziecięcych rzeczy

Facebook Twitter

Kiermasz dziecięcych rzeczy pod murami obronnymi już w najbliższą sobotę (17.09.) w Żorach. Można przynieść ubranka zabawki czy rożnego rodzaju akcesoria i wymienić je na coś bardziej przydatnego

Kiermasz odbędzie się w godzinach 9:00-12:00 na terenie Amfiteatru przy Murach Obronnych, usytuowanych między ul. Ogrodową, a ul. Bramkową w Żorach. Na kiermasz można przynosić czyste, sprawne i nieuszkodzone zabawki, ubranka, książeczki, puzzle, gry, wózki i akcesoria niemowlęce. Kiermasz odbywa się przede wszystkim bezgotówkowo.

Uczestnictwo w akcji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na rozpowszechnianie wizerunku utrwalonego podczas organizowanego Kiermaszu przez Urząd Miasta Żory na stronie internetowej www.zory.pl, profilu Facebookowym, Instagramowym Miasta Żory oraz w magazynach i prasie lokalnej w celu dokonania relacji z wydarzenia, promowania postaw proekologicznych, a także atrakcyjnych miejsc w Żorach.

Organizatorem akcji jest Urząd Miasta Żory. Najmłodsi uczestnicy otrzymają upominek od Miasta Żory.

Przypomnijmy, że amfiteatr pod murami obronnymi powstał w ramach projektu pn. „Renowacja fragmentu murów obronnych w Żorach i przeznaczenie go na cele kulturalne”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

fot. www.zory.pl

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj