Zdobyli jedną bramkę, stracili trzy. ROW Rybnik wraca z Częstochowy z przegraną

Nie zdobyli Częstochowy. Piłkarze ROW-u Rybnik zmierzyli się w minioną sobotę (27.08.) z zespołem Rakowa i przegrali 1:3. Mecz zaczął się źle dla rybniczan, w 15 minucie napastnik gospodarzy Adam Czerkas zdobył prowadzenie dla Rakowa.

ROW wyrównał kwadrans później po strzale Mariusza Muszalika. Tuż po przerwie zespół z Częstochowy podwyższył na 2:1, a później raz jeszcze trafił Czerkas. Mimo to, że rybniczanie walczyli o zmianę wyniku, 3 punkty zostały w Częstochowie. Podopieczni trenera Brehmera mają ich na koncie nadal 7 i zajmują 12 miejsce w tabeli II ligi. W piątek (02.09.) do Rybnika przyjeżdża Polonia Bytom.