Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

25. urodziny Radia 90. Wygraj przyjęcie dla swoich przyjaciół

Facebook Twitter

Z okazji NASZYCH urodzin, mamy dla WASZYCH bliskich przyjęcie. Sprawdź swoją wiedzę o Radiu 90 i regionie, wygraj nagrodę i zaproś przyjaciół do Chaty Staropolskiej w Mszanie.

Sponsorem konkursu i fundatorem nagród jest:

Konkurs się zakończył, ale jeszcze przez chwilę możecie sprawdzać swoją wiedzę:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Nagrody to zaproszenia do Chaty Staropolskiej w Mszanie.

  • I nagroda o wartości 800 złotych, abyś mógł zaprosić swoich przyjaciół. Do wykorzystania od poniedziałku do piątku (w godzinach ustalonych indywidualnie). Zarezerwowany na tę okazję zostanie balkon w restauracji. Nagrodę można przeznaczyć na cały dostępny asortyment w lokalu, ale za jednym razem, czyli nie można rozdzielić nagrody na kilka dni.
  • II nagroda o wartości 300 złotych, np. obiad dla Twoich bliskich, według podobnych zasad.
  • III nagroda o wartości 100 złotych, dla pary do wykorzystania podczas sobotniego dancingu. Imprezy odbywają się co tydzień w Chacie Staropolskiej.

Oferuje idealne warunki do zorganizowania wymarzonej uroczystości w rozsądnej cenie. Przestronne wnętrza, niepowtarzalny klimat oraz doskonała kuchnia zadowoli gusta największych smakoszy. Chata Staropolska to kuchnia łącząca tradycje śląskie z najnowszymi trendami międzynarodowymi. W ofercie jest 11 pokoi noclegowych. To co wyróżnia obiekt to przede wszystkim atrakcyjne położenie w pobliżu autostrady A1, zapewniające dogodny dojazd z lotniska w Katowicach, Krakowie oraz we Wrocławiu.

Chata Staropolska. Najwyższa jakość w harmonii ze smakiem.

Regulamin konkursu „25 lat Radia 90”

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2022