Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Adam Gorol, prezes siatkarskiego klubu, jednym z najbardziej wpływowych ludzi polskiego sportu

Facebook Twitter

Prezes Jastrzębskiego Węgla Adam Gorol znalazł się na liście 50 najbardziej wpływowych ludzi w polskim sporcie w 2023 roku.

Adam Gorol
jastrzebskiwegiel.pl

Prezes Jastrzębskiego Węgla, Adam Gorol wśród 50 najbardziej wpływowych ludzi w polskim sporcie w 2023 roku. To prestiżowe zestawienie ogłosił magazyn „Forbes”. Szef zarządu jastrzębskiego klubu znalazł się w nim na 22 miejscu, jako jedna z 8 osób związanych z siatkówką. Wyżej, bo na 9 pozycji był Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastian Świderski, a na 19 trener naszej reprezentacji Nicola Grbić.

W klubowych mediach Adam Gorol stwierdził:

Z wielkim zaskoczeniem przyjąłem informację o mojej osobie w tak prestiżowym rankingu (…) przyznaję, że znalezienie się w tym gronie jest dla mnie bardzo miłe. To potwierdza, że moja praca na rzecz klubu, jak i polskiej siatkówki jest dostrzegana przez media z branży biznesu.

Sam ranking powstał na bazie analizy rozpoznawalności, wizerunku i medialności osób związanych z polskim sportem. Dodajmy, że na pierwszym miejscu znalazła się Iga Świątek, na drugim Robert Lewandowski a na trzecim Zygmunt Solorz.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj