Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Węgiel stawia na doświadczonego rozgrywającego

Facebook Twitter

Jastrzębski Węgiel w obliczu problemów zdrowotnych drugiego nominalnego rozgrywającego, Edvinsa Skrudersa, zaprosił do współpracy Jarosława Macionczyka.

Jastrzębski Węgiel ma nowego rozgrywającego

Jastrzębski  Węgiel ma nowego rozgrywającego. Kub podpisał kontrakt z Jarosławem Macionczykiem. To doświadczony zawodnik, wychowanek Górnika Radlin, który przez wiele lat grał w klubach PlusLigi i pierwszej ligi. Reprezentował barwy między innymi BBTS-u Bielsko-Biała, MKS-u Będzin, Aluronu Virtu Warty Zawiercie, Kęczanina Kęty czy Trefla Gdańsk.

Dla mnie było to ogromne zaskoczenie, ale także zaszczyt. Są kluby i osoby którym się nie odmawia więc wyszedłem z tego założenia, że muszę spróbować swoich sił

– stwierdził w klubowych mediach Jarosław Macionczyk.

Dodajmy, że siatkarz dołączył do zespołu mistrza Polski z powodu problemów zdrowotnych drugiego nominalnego rozgrywającego, Edvinsa Skrudersa. Łotysz ma problemy z biodrem, musi poddać się zabiegowi i czeka go przerwa w treningach. Przed Jastrzębskim Węglem teraz dwa ligowe mecze, w sobotę (03.02) u siebie z GKS  Katowice a później na wyjeździe (10.02) z Eneą Czarnymi Radom.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024