Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Alkohol, narkotyki i ucieczka przed policją. Win kierującego i pasażerów było jeszcze więcej

Facebook Twitter

Mieszkańcy Wisły skarżyli się na kierowców, którzy nocą urządzają sobie wyścigi ulicami miasta. Jeden z nich został zatrzymany. Wczoraj (23.03.) po 20. w Wiśle-Malince patrol próbowała zatrzymać do kontroli seata. Alkohol w jego organizmie nie był jedynym problemem

alkohol
fot. policja Cieszyn

Alkohol we krwi, narkotyki w torebce

Kierowca, zamiast zwolnić, przyspieszył i zaczął uciekać. Jeden z policjantów ratował się ucieczką, by nie zostać potrącony. Po kilkusetmetrowym pościgu mundurowi zatrzymali auto. W samochodzie oprócz kierowcy znajdowały się jeszcze cztery inne osoby, w tym 4-letnie dziecko.

Kierującym okazał się 38-letni mieszkaniec Cieszyna. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że nie posiada prawa jazdy, ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo, prowadził auto mając blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu, a 23-letnia pasażerka pojazdu, posiadała przy sobie nieznaczną ilość narkotyków.

38-letni kierowca odpowie przed sądem za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, kierowanie bez uprawnień, w stanie nietrzeźwości oraz pomimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Grozi mu kra do 5 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2024