StartWiadomości

Bajkobusem na imprezę z okazji Dnia Dziecka

Jastrzębska biblioteka zaprasza dziś (1.06.) na spotkanie do Parku Zdrojowego przy ulicy Witczaka. O godzinie 16.00 początek wielu atrakcji. A dojechać na imprezę będzie można specjalnym autobusem przygotowanym przez MZK. Kursować będzie dwoma trasami przez miasto, łatwo go będzie zauważyć, bo będzie specjalnie oklejony. Najmłodszym w podróży na imprezę towarzyszyć będzie pracownik biblioteki przebrany w bajkowy strój.

Dzień Dziecka w Parku Zdrojowym, która odbędzie się 1 czerwca w godzinach 16:00-19:00.

Na uczestników imprezy czeka wiele atrakcji:

  • Lokomotywa – J. Tuwim
  • Pinokio – przedstawienie teatralne
  • Fabryka zabawek – bajka musicalowa w wykonaniu Prym Art
  • Rozgrywki gier planszowych z Grajcarnią
  • Animacje szczudlarzy
  • Warsztaty artystyczne
  • Gry i zabawy

TRASA I

Dowóz

  • 14:45 – Chlebowa Pętla
  • 14:55 – Osiedle Przyjaźń Szkoła
  • 15:15 – Szeroka oś. 1000-lecia
  • 15:25 – KWK „Zofiówka”
  • 15:30 – Al. Piłsudskiego Os. Morcinka
  • 15:35 – Warszawska
  • 15:37 – Al. Piłsudskiego Os. Staszica
  • 15:40 – Hala Sportowa
  • 15:45 – 1 Maja Kościół

Odwóz

  • 18:30 – 1 Maja Kościół
  • 18:40 – Osiedle Przyjaźń Szkoła
  • 18:48 – Hala Sportowa
  • 18:53 – Al. Piłsudskiego Os. Gwarków
  • 18:55 – Warszawska
  • 19:00 – Al. Piłsudskiego UM
  • 19:05 – KWK „Zofiówka”
  • 19:15 – Szeroka oś. 1000 lecie
  • 19:35 – Chlebowa Pętla

TRASA II

Dowóz

  • 15:00 – Chlebowa Pętla
  • 15:10 – Moszczenica Piaski –stacja paliw
  • 15:20 – Ruptawa Dom Sołecki
  • 15:25 – Dworzec Arki Bożka
  • 15:30 – Graniczna Szkoła
  • 15:33 – Al. Piłsudskiego Os. Morcinka
  • 15:34 – Al. Piłsudskiego Os. Pionierów
  • 15:36 – Al. Piłsudskiego Os. Staszica
  • 15:43 – 1 Maja Kościół

Odwóz

  • 18:30 – 1 Maja Kościół
  • 18:37 – Moszczenica Piaski –stacja paliw
  • 18:47 – Ruptawa Dom Sołecki
  • 18:52 – Arki Bożka
  • 18:57 – Graniczna Szkoła
  • 18:59 – Al. Piłsudskiego Os. Morcinka
  • 19:01 – Al. Piłsudskiego Os. Pionierów
  • 19:03 – Al. Piłsudskiego Os. Staszica
  • 19:11 – Chlebowa Pętla

Zostaw komentarz