Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Balans i Suche Kluski na rybnickim Rynku

Facebook Twitter

W każdą niedzielę lipca i sierpnia, od godz. 16.00 do 18.00, na scenie na rybnickim Rynku lub na estradzie na Kampusie organizowane będą występy plenerowe. Podczas kolejnego koncertu (8.07) na Rynku wystąpią: młodzieżowy zespół Balans oraz kabaret Suche Kluski.

Kabaret tworzy grupa czterech gimnazjalistów. Chłopcy tworzą pod opieką instruktora – Adriana Grada. Grupa ma mnóstwo ciekawych pomysłów i odważne plany do zrealizowania. Ekipa sama jest autorem wykonywanych przez siebie skeczy. Prezentowane przez nich uniwersalne teksty sprawiają, że mają duże szanse na sukces przed szerszą publicznością. Kabaret „Suche kluski” od grudnia 2008 działa pod patronatem Domu Kultury Niedobczyce.

Harmonogram:
15 lipca: Koncert uczestników „Letnich warsztatów wokalnych” oraz zespołu The Blues Experience
22 lipca: Popołudnie z folklorem – koncert w wykonaniu Kół Gospodyń Wiejskich
29 lipca: Koncert zespołu Chocolate Peach
5 sierpnia:  Koncert zespołu Dash Channel
12 sierpnia:  Koncert muzyki trotuarowej oraz Dechovki Śląskiej „Rybniczanka”
19 sierpnia: Koncert zespołów wokalnych działających w Zespole „Przygoda” (Zespołu Wokalnego „Bez Nazwy”, Zespołu Wokalno-Instrumentalnego „Remedium”, Grupy Działalności Artystycznej wraz z solistami).
25-26 sierpnia:  Festiwal Jazzu Tradycyjnego.

Większość imprez odbywać się będzie na scenie na rybnickim Rynku. Na kampusowej estradzie odbędą się 2 imprezy: Popołudnie z folklorem i Festiwal Jazzu Tradycyjnego.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 26 maja 2020