Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Profesor Zbigniew Nęcki o pozytywnym myśleniu

Facebook Twitter

O pozytywnym myśleniu - o tym opowie podczas wykładu otwartego w Rybniku wybitny naukowiec - profesor Zbigniew Nęcki.

o pozytywnym myśleniu

Atrakcje pozytywnego myślenia. W sobotę (11.05) na ten właśnie temat w Rybniku mówić będzie profesor Zbigniew Nęcki. To będzie wykład otwarty w auli Filii Uniwersytetu Ekonomicznego, przy Rudzkiej w Rybniku. Profesor Nęcki, psycholog społeczny, zajmuje się od lat zagadnieniami związanymi z pozytywnym myśleniem i jego wpływem na ludzkie życie. Podkreśla, że pozytywne myślenie ma wpływ na samopoczucie, efektywność w działaniu, akceptacja oraz umiejętność znajdowania pozytywnych impulsów, nawet w trudnych momentach, pozwala zaś na poprawę jakości życia. Warto o tym posłuchać, wykład w sobotę (11.05) o 16.30.

Wykład organizowany jest przy okazji uroczystości wręczenia certyfikatów oraz świadectw ukończenia studiów podyplomowych Psychologia dla Menedżera realizowanych pod merytorycznym Patronatem Pana Profesora.

Pan Profesor zajmuje się od lat zagadnieniami związanymi z pozytywnym myśleniem i jego wpływem na ludzkie życie. W swoich pracach niejednokrotnie skupiał się na psychologii pozytywnej oraz na roli optymizmu i pozytywnych przekonań w kształtowaniu zdrowia psychicznego i emocjonalnego. Często podkreśla, że pozytywne myślenie ma wpływ na samopoczucie, efektywność w działaniu oraz na ogólną jakość życia, a praktykowanie wdzięczności i akceptacja oraz umiejętność znajdowania pozytywnych impulsów, nawet w trudnych momentach, pozwala na poprawę jakości życia.

W wykładzie można uczestniczyć również online. Osoby, zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Przed wykładem na podany przez Państwa adres mailowy przesłany zostanie link z dostępem do spotkania. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prof. zw. dr hab. Zbigniew Nęcki – psycholog społeczny, były wieloletni dyrektor Instytutu Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Autor wielu prac z zakresu kierowania zespołami ludzkimi , technik negocjacji i psychologii biznesu. Ma wielkie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń menedżerskich i handlowych. Wygłaszał referaty i prowadził wykłady w wielu akademickich ośrodkach zagranicznych, m.in. w USA, Meksyku, Indiach, Nepalu, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Finlandii. Stały uczestnik publicystycznych programów telewizyjnych i radiowych, komentator bieżących wydarzeń społecznych. Opublikował osiem książek i ponad sto artykułów z zakresu relacji międzyludzkich. Aktualnie zatrudniony w Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego jako dziekan Wydziału Psychologii i Nauk Humanistycznych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj