Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Bez skierowania, bez specjalnego zaproszenia. Przyjdź i zrób mammografię

Facebook Twitter

W poniedziałek (9.03) i we wtorek (10.03.) w Knurowie można zrobić bezpłatną mammografię. Mammobus będzie stał przy ulicy Szpitalnej od 8.30 do 15.30. Z programu bezpłatnych badań mogą skorzystać panie w wieku od 50 do 69 lat, nie jest istotny adres zamieszkania, wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty lub kartę chipową oraz - w miarę możliwości - wyniki poprzedniego badania mammograficznego.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (32) 278-98-96.

W ubiegłym roku mammobus został wyposażony w najnowszej generacji cyfrowy mammograf, umożliwiający uzyskanie najwyższej jakości obrazu przy bardzo niskiej dawce promieniowania! Dodatkowo poprawił się komfort osoby badanej podczas badania dzięki doborowi ucisku w zależności od wielkości i struktury piersi.

Badanie mammograficzne jest proste, krótkie, bezpieczne i nieinwazyjne. Dawka promieniowania podczas mammografii jest niska i bezpieczna dla zdrowia. Badanie nie wymaga żadnego dodatkowego przygotowania. Potrzebna jest jedynie dobra wola. Dlatego zachęcamy, aby skorzystać z możliwości wykonania bezpłatnej cyfrowej mammografii w mammobusie w miejscu zamieszkania.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj