Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Bezpiecznie na meczu. Policja z Jastrzębia podsumowała starcie GKS-u z Odrą Opole

Facebook Twitter

Nie doszło do żadnych incydentów, ani też zakłócenia spokoju. Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju podsumowali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami GKS Jastrzębie i Odra Opole. To był mecz podwyższonego ryzyka. Nad bezpieczeństwem kibiców czuwali miejscowi policjanci oraz stróże prawa z komend w Żorach, Tychach, Mikołowie oraz Bieruniu.

fot.jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Wczoraj (1.05.) na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu- Zdroju przy ul. Harcerskiej rozegrany został mecz piłki nożnej I ligi pomiędzy drużynami GKS Jastrzębie i Odra Opole.

fot.jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Mecz jastrzębskiej drużyny z drużyną przyjezdną od początku traktowany był jako mecz podwyższonego ryzyka, dlatego do jego zabezpieczenia skierowano więcej policjantów. Nad bezpieczeństwem kibiców czuwali mundurowi z jastrzębskiej komendy, których wsparli stróże prawa z komend w Żorach, Tychach, Mikołowie oraz Bieruniu. Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni na terenie całego miasta. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice obiektu.

Podczas zabezpieczenia tego spotkania nie doszło do żadnych incydentów, ani też zakłócenia spokoju.

fot.jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

A przypomnijmy informacje sportowe po tym spotkaniu: jastrzębianie opuszczają szeregi pierwszoligowców. Przysłowiowym gwoździem do trumny była niedzielna (1.05.) przegrana 1:3 z Odrą Opole. Jastrzębianie zaczęli mecz źle, gola stracili już w pierwszej minucie spotkania.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj