Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Biegiem po zdrowie w Godowie

Facebook Twitter

Bieganie w Godowie na razie tylko indywidualnie. Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną tak będą wyglądały akcje Biegiem po Zdrowie przez najbliższe 4 miesiące (maj, czerwiec, lipiec, sierpień).

fot.HoliHo/ pixabay.com

Każdy sam w dowolnym miejscu pokonuje marszem lub biegiem dystans minimum 5 km, dzieci 1000 m, a przedszkolacy 200 m i przesyła potwierdzenie. 18 września o godz. 18.00 w Krostoszowicach odbędzie się finał akcji z podziałem na kategorie wiekowe. Dla każdego pamiątkowe medale, a dla najlepszych puchary lub statuetki.

Urząd Gminy informuje, że z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną akcje Biegiem po Zdrowie w Godowie przez najbliższe 4 miesiące (maj , czerwiec, lipiec, sierpień) będą się odbywały indywidualnie. Każdy sam w dowolnym miejscu pokonuje marszem lub biegiem dystans minimum 5 km, dzieci 1000 m, a przedszkolacy 200 m i przesyła potwierdzenie na e-maila: uks.diament@wp.pl zgodnie z regulaminem na stronie: TUTAJ.

18 września o godz. 18.00 w Krostoszowicach odbędzie się finał akcji z podziałem na kategorie wiekowe. Dla każdego pamiątkowe medale, a dla najlepszych puchary lub statuetki.

Zgłoszenia: TUTAJ.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 lipca 2020