Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Chcesz być wolontariuszem Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce na Stadionie Śląskim?

Facebook Twitter

Do 9 maja potrwa nabór do wolontariatu podczas Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce. Poszukiwane są osoby do pracy przy transporcie, akredytacjach czy w dziale marketingu. Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce odbędą się pod koniec maja na Stadionie Śląskim.

www.facebook.com/StadionSlaski

29 i 30 maja na Śląsku o mistrzowski tytuł walczyć będzie 8 najlepszych europejskich zespołów. Organizację tego wydarzenia wspierać będzie ok. 350 wolontariuszy.

Rekrutacja wolontariuszy

Poszukiwane są osoby, które mają ukończone 16 lat, komunikatywnie porozumiewają się w języku angielskim i posiadają doświadczenie w pracy podczas eventów sportowych.

Rejestracja jest możliwa poprzez formularz dostępny na stronie www.silesia21.pl w zakładce wolontariat. Każda z osób, która pomyślnie przejdzie proces, już następnego dnia otrzyma wiadomość mailową potwierdzającą przyjęcie i informującą o przydzieleniu do jednego z 9 obszarów działania: administracja, strefa zawodów, pomoc medyczna & kontrola antydopingowa, media & marketing, VIP, logistyka, akredytacje, transport oraz strefa zadań specjalnych.

To duże logistycznie przedsięwzięcie, w organizacji którego nieoceniona będzie pomoc wolontariuszy. Czekamy na osoby, które chętnie się angażują, lubią ciekawe projekty i nie boją się wyzwań. Niewątpliwie udział w przygotowywaniu jednej z największych lekkoatletycznych imprez w Europie będzie możliwością zdobycia cennego doświadczenia jak i niepowtarzalną okazją do spotkania najwybitniejszych gwiazd sportu.

– mówi Bartłomiej Kowalski, CEO Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce.

Największe zaangażowanie ze strony wolontariuszy będzie potrzebne w dniach 20 maja – 1 czerwca, czyli zarówno przed jak i po imprezie. Przyjęci kandydaci przejdą obowiązkowe szkolenie, w czasie którego przedstawione zostaną wszystkie niezbędne informacje, instrukcje oraz zakres i harmonogram działań w ramach poszczególnych stref wolontariatu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj