Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Konferencja Stop depresji w Rybniku: Zapisy trwają do końca maja

Facebook Twitter

Konferencja Stop depresji w Rybniku odbędzie się 20 maja. Zostanie poruszony nie tylko temat depresji, ale również inne zagadnienia takie jak stres czy wpływ smartfonów na dzieci i młodzież. Zapisy już ruszyły i potrwają do końca kwietnia. 

Konferencja „Stop depresji” w Rybniku będzie miała miejsce 20 maja. Ważny temat depresji jak i różne inne zagadnienia zostaną podjęte na wydarzeniu organizowanym przez rybnicką filię Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Wydarzenie odbędzie się w budynku Politechniki, przy ulicy Kościuszki 54 w Rybniku.

Tematyka konferencji

Odbędzie się kilkanaście prezentacji specjalistów z różnych obszarów takich jak psychologia, pedagogika, kryminologia, czy prawo. Na konferencji wystąpi znana polska suicydolożka dr Halszka Witkowska, która wygłosi ekspercki wykład pod tytułem „Internet a zachowania samobójcze – interdyscyplinarna analiza zjawiska”. Inne tematy jakie zostaną podjęte to między innymi stres, niebezpieczne relacje w sieci oraz wpływ smartfonów na psychikę dzieci i młodzieży. Konferencja jest skierowana przede wszystkim do pedagogów, nauczycieli, dyrektorów szkół oraz uczniów i rodziców. Będzie również możliwość wzięcia udziału w warsztatach.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć tutaj.

Zapisy na konferencję

Zapisy na konferencję już ruszyły i potrwają do końca kwietnia. Zainteresowani mogą zgłosić się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Następnie drogą mailową otrzymają potwierdzenie i informacje jak dokonać opłaty za udział w wydarzeniu, która wynosi 50 złotych. Formularz znajduje się tutaj.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024