Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cieszyniacy naprawmy to! W maju zacznie działać pomocna aplikacja

Facebook Twitter

Zniszczony przystanek lub dziura w chodniku? Od 1 maja w Cieszynie będzie można zgłosić to szybko i bez zbędnych formalności. W mieście rusza program "Naprawmy To". Wykorzystując aplikację mobilną będzie można doprowadzić do naprawy usterki, a tym samym do poprawy jakości życia nad Olzą. Jak to ma działać?

fot.pixabay.com

Uruchamiając aplikację w telefonie lub wchodząc na stronę internetową naprawmyto.pl będzie można zgłosić awarię zauważoną w przestrzeni miejskiej, wybierając ją z podanych kategorii. Do zgłoszenia będzie można dołączyć nie tylko konkretną lokalizację, ale także zdjęcia.

Mieszkaniec nie musi zastanawiać się już, gdzie zgłosić problem, do którego wydziału lub instytucji. Zgłoszenia będą zbierane w jednym miejscu i dalej kierowane do odpowiednich jednostek i odpowiedzialnych za dany obszar pracowników. Każdą sprawę można zgłosić podając swoje dane, ale można zrobić to też anonimowo. Koordynować działanie platformy będzie Straż Miejska w Cieszynie. Osoba, która wskaże miejsce awarii będzie mogła za pomocą telefonu lub komputera śledzić postęp prac przy usuwaniu usterki w dowolnej chwili.

NaprawmyTo jest narzędziem stosowanym już przez inne miasta w Polsce, ale w regionie Cieszyn będzie pierwszym, które zdecydowało się na uruchomienie takiej aplikacji na swoim terenie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj