Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Covid zmienia plany siatkarzy. Odwołany mecz Jastrzębskiego Węgla z Treflem Gdańsk

Facebook Twitter

Covid torpeduje plany siatkarzy. Jastrzębski Węgiel nie zagra w niedzielę (6.02.) z Treflem Gdańsk. To miało być spotkanie 19. kolejki PlusLigi. Z powodu wykrytych w drużynie z Jastrzębia zakażeń wirusem SARS-CoV-2, mecz odwołano.

Fot. jastrzebskiwegiel.pl

W klubie informują, że stan zdrowia zakażonych z każdym dniem się poprawia. Najbliższy mecz w kalendarzu jastrzębskich siatkarzy to spotkanie w ramach Ligi Mistrzów, 10 lutego, czyli za tydzień w czwartek, mają jechać do Bułgarii na mecz z Hebarem Pazardżik.

Cały komunikat klubu w sprawie sytuacji epidemicznej

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym zespole (wykryte w zeszłym tygodniu i potwierdzone wynikami testów RT-PCR przypadki zakażeń wirusem SARS-CoV-2) nasz najbliższy mecz ligowy zaplanowany na niedzielę 6 lutego o godzinie 14:45 z Treflem Gdańsk został decyzją Polskiej Ligi Siatkówki S.A. odwołany.

Nowy termin rozegrania tego meczu podamy do wiadomości niezwłocznie po uzyskaniu potwierdzonej informacji w tej kwestii z PLS.

Jednocześnie informujemy, że stan zdrowia osób zakażonych w naszej drużynie z każdym dniem ulega poprawie i osoby te czują się coraz lepiej.

Najbliższe spotkanie PlusLigi rozegramy zatem 13 lutego o godzinie 14:45, a rywalem naszej drużyny będzie Ślepsk Malow Suwałki. Mecz ten odbędzie się w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

Wcześniej naszych siatkarzy czeka jeszcze wyjazd do Bułgarii na mecz Ligi Mistrzów z Hebarem Pazardżik (10 lutego o godz. 19:00 lokalnego czasu). Z kolei, 16 lutego o godzinie 18:00 w ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów podejmiemy przed własną publicznością niemiecki VfB Friedrichshafen.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj