Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dzieje się w Jastrzębskim Węglu. Do zespołu dołączył nowy zawodnik, są też zakażenia koronawirusem

Facebook Twitter

Pod koniec minionego tygodnia klub poinformował o kolejnych zakażeniach. Zakażenia potwierdzono u 6 zawodników i jednego z członków sztabu szkoleniowego. Jak podkreślają w komunikacie władze Jastrzębskiego Węgla wszystko pomimo "stosowania się zawodników, sztabu szkoleniowego oraz pracowników klubu do zaleceń lekarzy i specjalistów oraz wytycznych Polskiej Ligi Siatkówki S.A.".

Wiadomo, że w grupie zakażonych siatkarzy jest dwóch rozgrywających zespołu. Osoby zakażone zostały poddane izolacji w kilku przypadkach przechodzą chorobę dosyć ciężko. Dlatego środowy (2.02.) mecz 1/4 Pucharu Polski z Projektem Warszawa został przełożony na 23 lutego.

Jastrzębski klub podpisał kontrakt z nowym zawodnikiem, to środkowy bloku, Bartosz Cedzyński

Zawodnik ma zastąpić w składzie Dawida Dryję, który przeszedł zabieg kręgosłupa i nie zagra już prawdopodobnie do końca sezonu. Bartosz Cedzyński ma 31 lat, a w PlusLidze spędził sześć sezonów w barwy PGE Skra Bełchatów, Espadonu Szczecin oraz BBTS-u Bielsko-Biała. Właśnie z tej ostatniej, grającej obecnie w pierwszej lidze drużyny przychodzi do Jastrzębia.

fot. jastrzebskiwegiel.pl

Bartosz Cedzyński

  • Ur. 20 grudnia 1990
  • Wzrost: 211 cm
  • Waga: 94 kg
  • Zasięg w ataku: 360 cm
  • Zasięg w bloku: 330 cm

Kluby: Wifama Łódź, Skra Bełchatów (Młoda Liga), PGE Skra Bełchatów, LKS Czarni Rząśnia, Espadon Szczecin, Kladno volejbal.cz. (Czechy), BBTS Bielsko-Biała.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023