Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Czy mieszkańcy naszego regionu lubią skandale? Kobiety czy mężczyźni- kto plotkuje częściej? [SONDA]

Facebook Twitter

Kochamy skandale, a może już mamy ich trochę dość? Z definicji to upublicznienie jakiegoś oburzającego faktu np. ujawnienie nagrania polityka przyjmującego łapówkę. Z danych statystycznych wynika, że to właśnie skandali i plotek najczęściej szukają internauci w sieci.

W rankingu największych skandali 2020 roku w czołówce uplasowały się: koronawirus, dotacje dla artystów, „afera metkowa”, fat-shaming Lewandowskiej…A jak skandal definiują mieszkańcy naszego regionu?

Skandal to mi się wydaje, że to jest coś takiego, że ludzie między sobą nie potrafią się dogadać z rządem. W dzisiejszych czasach mnie nic nie dziwi, wszystko jest trochę chore…(..). Skandal to jest coś głośnego i w niepożądanym momencie. Ludzie są różni, więc wywołują różne skandale. Lepiej w mediach powiedzieć co jest dobrego, a nie przedstawiać same skandale i cieszyć się tym co się ma, a nie tym co by się mogło mieć. Skandal to jest to co się dzieje w Polsce teraz, te obostrzenia itd.- według mnie to jest skandal. Coś szokującego, co wzburza opinię publiczną. Zależy od tego do czego jesteśmy przyzwyczajeni, Lubimy skandale, myślę że te obyczajowe są najbardziej fascynujące. Skandal to afera, coś się dzieje albo dobrego albo złego. Czy lubimy skandale? Zależy kto, bo tego jest wszystkiego za dużo, a czasem przesadzają z tymi skandalami, jak nie jedno wybuchnie to drugie. Ja nie czytam o skandalach, jak coś mi się wyświetli, to odrzucam.

– usłyszała Monika Sokołowska.

Nie jeden skandal zrodził się z plotki. Badania pokazują, że nieprawdą jest, że to kobiety plotkują więcej. To również cecha mężczyzn, tyle, że oni wybierają inne tematy. Z pewnością Polacy nie tolerują plotek i skandali w miejscu pracy, ostatnie statystyki mówią nawet, że 60% z nas tego nie lubi.

A Ty co sądzisz na ten temat? Daj znać!

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 maja 2021