Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Czy życie z niepełnosprawnością może być piękne? Jednooka Wojowniczka w raciborskiej bibliotece

Facebook Twitter

Czy życie z niepełnosprawnością może być piękne? Jak jedno wydarzenie z dzieciństwa może zmienić życie? I dlaczego samoakceptacja równa się wolności? Raciborska biblioteka zaprasza 14 marca na spotkanie motywacyjne z Anetę Skrzypek-Jednooką Wojowniczką, półfinalistką plebiscytu „Człowiek bez Barier”!

Aneta Skrzypek

Znana pod pseudonimem „Jednooka Wojowniczka”, to pochodząca ze Śląska mówczyni motywacyjna. W wyniku nieszczęśliwego wypadku w dzieciństwie straciła jedno oko. Jej historia zatoczyła koło i dzięki swoim doświadczeniom pomaga innym. Jest autorką książki „Jednooka Wojowniczka”, która odpowiada na najczęstsze pytania zadawane przez rodziców dzieci jednoocznych jak i osób związanych z tematem niepełnosprawności. Jest osobą niepełnosprawną, ale swoim przykładem łamie stereotyp osoby (nie)pełnosprawnej w społeczeństwie. Pokazuje to, że pomimo defektów należy siebie akceptować, kochać i doceniać!

Spotkanie zorganizowane w ramach projektu „Biblioteka bez barier” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 marca 2023