Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dawid Podsiadło odpowiada na pytania słuchaczy Radia 90

Facebook Twitter

W sobotni wieczór (28.09.) w Wodzisławskim Centrum Kultury, o godzinie 19.00 odbędzie się koncert Dawida Podsiadło. Artysta wystąpi z materiałem ze swojej debiutanckiej płyty "Comfort and Happiness". Wokalista szybko zyskał ogromną popularność. W czerwcu zagrał jako support przed koncertem Lany del Ray.

Dawid Podsiadło wziął udział w telewizyjnym show „X Factor”. W finale zaśpiewał piosenkę wspólnie z Katie Melua. Pod koniec maja tego roku artysta wydał swoją debiutancką płytę, która szybko zyskała ogromną popularność. Posypały się nominacje do uznanych nagród muzycznych, w tym MTV Music Awards w kategorii Najlepszy polski wykonawca”. Tu możesz oddać swój głos na Dawida.

Dawid Podsiadło właśnie rusza w swoją pierwszą trasę koncertową promującą płytę. Pierwszy koncert zagra w Wodzisławiu Śląskim. W związku z tym, w Radiu 90 zorganizowaliśmy dla Was konkurs, w którym można było zdobyć podwójne zaproszenia na to muzyczne wydarzenie. Aby powalczyć o wejściówki należało wymyślić pytanie, które chcielibyście zadać Dawidowi. Wokalista sam wybrał trzy pytania i na nie odpowiedział.

Kto zwyciężył, o co pytaliście i co odpowiedział Dawid?

Pierwsza odpowiedź:

Druga odpowiedź:

Trzecia odpowiedź:

Gratulujemy! Zapraszamy na koncert, po którym Dawid Podsiadło będzie rozdawał autografy swoim fanom.

Dawid Podsiadło – Nieznajomy

Dawid Podsiadło w finale X factor

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2022