Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Do środy (23.07.) trwa rekrutacja w Śląskim Oddziale Straży Granicznej

Facebook Twitter

Blisko 20 funkcjonariuszy ma przyjąć Śląski Oddział Straży Granicznej. Będą oni pełnić służbę w Bielsku-Białej, Rudzie Śląskiej, Raciborzu, Katowicach-Pyrzowicach i w Opolu.

Dokumenty można składać do środy (24.07.) w godzinach od 12:30 do 17:30 w placówce Straży Granicznej w Bielsku-Białej na ul. Komorowickiej 164.

I etap rekrutacji składa się ze wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej, badania psychologicznego i psychofizjologicznego.

II etap rekrutacji to egzamin, w ramach którego kandydaci do służby rozwiązują testy z wiedzy ogólnej i języka obcego, przystępują do testu sprawności fizycznej i rozmowy kwalifikacyjnej oraz poddawani są badaniom lekarskim.

Osoba, która chce przystąpić do rekrutacji, musi posiadać: obywatelstwo wyłącznie polskie, nieposzlakowaną opinię, co najmniej średnie wykształcenie, zdolność psychiczną i fizyczną do służby, uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystać z pełni praw publicznych, nie może być karana za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.

Śląski Oddział Straży Granicznej proponuje początkową pensję w wysokości 3200 zł netto, trzynastą pensję, dodatki mieszkaniowe, dopłatę do wypoczynku. Ponadto, jak czytamy na stronie internetowej, w Straży Granicznej funkcjonuje szeroki system motywacyjny, dzięki któremu funkcjonariusze wyróżniający się i wzorowo wykonujący swoje obowiązki otrzymują dodatkowe gratyfikacje, w tym również finansowe.

Więcej na stronie internetowej Śląskiego Oddziału Straży Granicznej: TUTAJ.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:

  • 32/414-44-14,
  • 32/414-41-29,
  • 32/414-42-74,
  • 32/414-43-78,
  • lub mailem: nabor.slosg@strazgraniczna.pl.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 lipca 2020