Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Dom Kultury w Niedobczycach zaprasza na półkolonie

Facebook Twitter

Czas na Twoją Miejscowość, więc zaglądamy do Niedobczyc. Tam na wakacyjne półkolonie w sierpniu zaprasza Dom Kultury. Są jeszcze wolne miejsca, dla dzieci przygotowano specjalne atrakcje, aby nikt się nie nudził.

Radio 90: Jak wygląda lato w tej dzielnicy? Na co mogą liczyć mieszkańcy?

Mówi Grzegorz Paszkiewicz z Domu Kultury w Niedobczycach:

W tym roku ze względu na pandemię nasze możliwości są nieco ograniczone, jednak w tym roku, tak jak w zeszłym zapraszamy na półkolonie, które odbędą się w dwóch ostatnich tygodniach sierpnia. W pierwszym turnusie na pewno będziemy mieli wycieczki do zoo w Chorzowie, do Wodnego Parku w Tychach, do Rud Raciborskich, aby poznać kolejarski fach na stacji kolejki wąskotorowej. W drugim turnusie możemy zaproponować zajęcia w Domu Kultury, będziemy rzeźbić w owocach i warzywach. Będziemy też na kąpielisku w Raciborzu. Głównym punktem będzie wycieczka do Parku Leśnego w Rogowie. Jest to wycieczka połączona z noclegiem i z dodatkowymi atrakcjami. Wszystkie zalecenia, które są na nas nakładane będziemy przestrzegali. Możemy być spokojni i bezpieczni, będziemy na to wszystko uważali.

Grzegorz Paszkiewicz z Domu Kultury w Niedobczycach podkreśla, że już teraz można pomyśleć o zajęciach jakie placówka planuje zorganizować od września:

Dom Kultury próbuje wrócić do sytuacji sprzed pandemii. Uruchomiliśmy już zajęcia, które były u nas w postaci bieżącej, czyli zajęcia indywidualne np. gra na gitarze, pianinie, śpiew. Rybnicka Akademia Mażoretek też uruchomiła już swoje treningi. Jest to jeszcze w takiej trochę okrojonej formie. Indywidualne zajęcia jest łatwiej przeprowadzić. Mażoretki już też widziałem w akcji, były głodne treningu. Jeżeli ktoś chce do nas dołączyć to zachęcamy, to jest dobry czas. Dom Kultury będzie robił od września nabory na wszystkie zajęcia, które do tej pory prowadzimy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj