StartWakacje z Radiem 90

DYMI SIĘ! Weź udział w zabawie – uzupełnij dymek i zdobywaj swoich fanów

Tak narodził się pomysł naszego Wakacyjnego Komiksu…

Co kilka dni będziemy publikować kolejne zdjęcie z dymkami do uzupełnienia, niekoniecznie fotki psów ;)

Aby uzupełnić dymek wymyśloną przez siebie treścią, należy pobrać zdjęcie na swój dysk twardy, czyli: kliknij w grafikę prawym przyciskiem myszy. Z podmenu wybierz: zapisz obrazek jako (inne możliwości: zapisz grafikę jako, zapisz obraz jako, zapisz obraz, zachowaj obrazek jako…). Zapisz obraz do wybranego przez siebie folderu. Otwórz obrazek w jakimkolwiek edytorze graficznym (może być najzwyklejszy paint) i wprowadź tekst w miejsce dymków. Następnie zapisz plik i wyślij do nas korzystając z formularza kontaktu DAJ ZNAĆ. Pamiętaj, by wpisać swoje imię, nazwisko, pseudonim…

Wszystkie nadesłane przez Was obrazki będą publikowane w galerii na stronie Radia 90. W weekendy obrazki zostaną udostępnione na fanpage’u Radia 90 na facebooku. I tam właśnie będzie odbywało się głosowanie. Obrazki aż do końca wakacji będą walczyć o fanów. Pod koniec wakacji okaże się, kto trafi do grona zwycięzców.

NIESPODZIANKI – jak to z nami bywa, lubimy sprawiać Wam niespodzianki, więc kilka upominków przyznamy jeszcze w czasie trwania zabawy.

Jeżeli nie macie swojego konta na facebooku, oceniać możecie również w komentarzach pod galerią, przy wyborze zwycięzców Wasze komentarze weźmiemy pod uwagę.

Jeżeli jesteście autorami zdjęcia, które Waszym zdaniem idealnie nadaje się do tego, by wykorzystać je w naszym Wakacyjnym Komiksie, wyślijcie je do nas przez formularz kontaktu DAJ ZNAĆ, koniecznie z dopiskiem ZDJĘCIE DO KOMIKSU.

Zostaw komentarz