Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dzieci tworzyły pojazdy dla Świętego Mikołaja w konkursie organizowanym przez Pietrzak-Keller

Facebook Twitter

"Czy Mikołaj zawsze przyjeżdża saniami?" To pytanie, jakie firma Pietrzak-Keller z Rybnika zadała dzieciom z trzech pierwszych klas szkół podstawowych.

Autoryzowany dealer marki Renault zorganizował konkurs plastyczny dla najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej numer 3 w Żorach, którzy wspólnie ze swoimi rodzicami musieli poruszyć swoją wyobraźnię i stworzyć pojazdy dla Świętego Mikołaja…

– usłyszała Monika Sokołowska od uczniów Szkoły Podstawowej numer 3 z Żor. Konkurs miał nie tylko rozwinąć zdolności plastyczne, ale też wprowadzić już w domach świąteczny nastrój:

– mówi Tomasz Marczak, dyrektor handlowy w firmie Pietrzak-Keller z Rybnika. Technika wykonania prac była dowolna, wypłynęło ich około 70, mówi Irena Krzywoń, dyrektorka żorskiej podstawówki:

– kończy Tomasz Marczak. Autorzy najlepszych prac cieszą się z nagród: to tablety, mp3, jedna z klas będzie dobrze bawić się w żorskim Aquarionie. Firma Pietrzak-Keller udzieliła też wsparcia finansowego szkole. A prace uczniów można oglądać w salonie Renault przy Obwiedni Południowej w Rybniku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj