Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dzień otwarty na Zamku Piastowskim w Raciborzu

Facebook Twitter

To będzie ostatnie spotkanie tego lata. W ramach dni otwartych w Krainie Górnej Odry Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego zaprasza w poniedziałek (31.08.) do Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Od godz. 10:00 do 17:00 zaplanowano zwiedzanie obiektu z przewodnikiem, warsztaty ceramiczne i plastyczne dla dzieci oraz pokazy walk rycerskich.

Swój udział w wydarzeniu warto potwierdzić rejestrując się wcześniej online, trzeba to zrobić do piątku (28.08.).

Link do rejestracji: TUTAJ

  • Jeśli chcesz zgłosić kilka osób do udziału w wydarzeniu musisz wypełnić formularz dla każdej osoby.
  •  Jeśli będziesz brał udział w zwiedzaniu lub warsztatach to zostaw nam swój numer telefonu. Jeśli nie będzie wolnych miejsc na wybraną przez Ciebie godzinę – skontaktujemy się z Tobą!
  • W dniu wydarzenia tzn. 31 sierpnia od godz. 09:30 należy najpierw zgłosić się do namiotu organizatora (Subregion Zachodni) w celu pobrania bonów na wybrane przez siebie atrakcje.

Program wydarzenia

1. Zwiedzanie dziedzińca Zamku, krypty, kaplicy oraz domu książęcego wraz z przewodnikiem. Czas trwania zwiedzania 45 minut.
Zwiedzanie rozpocznie się o godzinie: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00.

Zapisz się na zwiedzanie on-line. W dniu wydarzenia będzie można wziąć udział w zwiedzaniu wyłącznie w przypadku wolnych miejsc. Liczba miejsc ograniczona.

2. Warsztaty ceramiczne dla dzieci przedszkolnych – warsztaty skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Czas trwania warsztatów: 1 godzina.

Warsztaty rozpoczną się o godzinie: 11:00.
Zapisz swoje dziecko na warsztaty już dziś on-line. W dniu wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach wyłącznie w przypadku wolnych miejsc. Liczba miejsc ograniczona.

3. Warsztaty plastyczne dla dzieci szkolnych – warsztaty skierowane do dzieci w wieku szkolnym. Czas trwania warsztatów: 1 godzina

Warsztaty rozpoczną się o godzinie: 13:00.
Zapisz swoje dziecko na warsztaty już dziś on-line. W dniu wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach wyłącznie w przypadku wolnych miejsc. Liczba miejsc ograniczona.

4. Warsztaty ceramiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Czas trwania warsztatów: 1 godzina.

Warsztaty rozpoczną się o godzinie: 15:00 .
Zapisz się na warsztaty już dziś on-line. W dniu wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach wyłącznie w przypadku wolnych miejsc. Liczba miejsc ograniczona.

5. Prezentacja grupy rekonstrukcyjnej „Drengowie znad Górnej Odry” – grupa rozbije swoje obozowisko na zamkowym dziedzińcu. Podczas dnia otwartego odbędzie się m.in. prezentacja wraz z możliwością przymierzenia uzbrojenia, pokazy kowalstwa, pokazy walk, liczne konkursy, gry i zabawy.

Na prezentację grupy rekonstrukcyjnej nie ma zapisów on-line.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj