Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ekshibicjonista w Żorach? Jest zgłoszenie z Parku Cegielnia

Facebook Twitter

Ekshibicjonista w Żorach? Do tutejszej policji dotarły zgłoszenia na temat mężczyzny obnażającego się w pobliżu wejścia do Parku Cegielnia. Mundurowi pracują nad sprawą ale też proszą, by w przypadku zauważenia podejrzanego mężczyzny, dzwonić do nich na numer alarmowy.

W czwartek j (17.09.) dzielnicowi z osiedla Księcia Władysława i 700-lecia uzyskali informację, że na schodach, przy wejściu do Parku Cegielnia od strony ulicy Wodzisławskiej nieznany mężczyzna pojawia się w godzinach 7.00-9.00, obnaża się i masturbuje na oczach przechodzących tamtędy uczennic.

W związku z powyższym przeprowadzili rozmowę z dyrekcją pobliskiej szkoły, prosząc o poinstruowanie uczniów na temat zachowania w przypadku podobnego zdarzenia, a następnie wyruszyli w teren w poszukiwaniu mężczyzny oraz świadków nieobyczajnych wybryków jakich w ostatnich dniach miał się dopuszczać.

Teraz dzielnicowi apelują do wszystkich osób, które ewentualnie będą świadkami podobnych zdarzeń o zgłaszanie ich na numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Żorach 47 85 532 00 i zapewniają, że każda informacja zostanie sprawdzona.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2022