Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Ewakuacja mieszkańców w Rybniku. Wszystko przez gaz…

Ewakuacja mieszkańców w Rybniku. Z jednej z kamienic trzeba było ewakuować 22 osoby. Po usunięciu zagrożenia lokatorzy mogli wrócić do swoich domów.

Strażacy z Rybnika

Szacowany czas czytania: 00:28

22 osoby ewakuowane z budynku wielorodzinnego przy ulicy Św. Antoniego w Rybniku. Wczoraj (23.10.) przed 20.00 na miejsce wezwane zostały służby. Wyczuwalny był zapach gazu. Oprócz strażaków, pracowało tam Pogotowie Gazowe, które zlokalizowało nieszczelność na przewodzie doprowadzającym gaz do kuchenki. Po zakręceniu jego dopływu, przewietrzeniu mieszkań, lokatorzy mogli wrócić do swoich mieszkań. Przy Św. Antoniego obecne były cztery strażackie zastępy, to 14 ratowników.

Czytaj także:

REKLAMA