Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ferie z biblioteką 2020: W 10 dni dookoła świata

Facebook Twitter

Kanada z Franklinem, Francja z Mikołajkiem, Peru z Paddingtonem, Anglia z Kubusiem Puchatkiem a Dziki Zachód z Bolkiem i Lolkiem. Zwiedzaj świat z ulubionymi bohaterami książek! Raciborska biblioteka zaprasza w niezwykłą, literacką podróż w ramach ferii zimowych.

fot. pixabay/MichaelGaida

Tym razem biblioteka wyrusza w podróż dookoła świata! Uczestnicy zajęć poznają zwyczaje afrykańskich plemion, nauczą się składać japońskie origami, stworzą akwarium pełne mieszkańców rafy koralowej i nie tylko! Nie zabraknie oczywiście warsztatów plastycznych, zabaw, zagadek i głośnego czytania. Oprócz tematycznych zajęć w każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. 11.00-14.00 w EURECE-Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kasprowicza 12, biblioteka proponuje również warsztaty robotyki LEGO, wycieczki do Kolejkowa i Teatru Miejskiego w Gliwicach, Bal Podróżnika na zakończenie zimowych spotkań i Noc z grami bez prądu dla nieco starszych czytelników.

W międzyczasie zajęcia będą się również odbywały w filiach bibliotecznych w dzielnicach: Ostróg, Ocice, Płonia, Brzezie, Markowice i przy ul. Żorskiej. Szczegółowy harmonogram zajęć można znaleźć tutaj: https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2088-ferie-z-biblioteka–w-10-dni-dookola-swiata.html

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 maja 2022