Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Filmowcy w Rybniku. O czym będzie film kręcony w mieście?

Facebook Twitter

Na razie siedzą w kamperach i czekają. Filmowcy w Rybniku już są, bo w mieście znów kręcone będą sceny do nowej produkcji filmowej. Całe przedsięwzięcie owiane jest jednak tajemnicą.

Filmowcy w Rybniku

Filmowcy polubili Rybniku. Dziś (29.08.) w mieście rozpoczynają się zdjęcia do kolejnego filmu.  Ekipa filmowa zameldowała się już w mieście, ale póki co filmowcy siedzą w swoich kamerach na planie zdjęciowym i czekają – co osobiście sprawdził Arkadiusz Żabka, nasz reporter. Na co czekają? Czy na zmianę pogody, czy też na przyjazd gwiazd kina? Tego nie wiemy. Wiem jedno: w mieście będą kręcić sceny do filmu. Do 10 września ekipę będzie można zobaczyć w kilku lokalizacjach, dlatego też można spodziewać się utrudnień w ruchu.

Co to za film? To na razie wielka tajemnica. Miasto bardzo oszczędnie informuje o ich wizycie. Agnieszka Skupień zapewnia jedynie, że miasto nie ma udziału finansowego w tym projekcie, a na prośbę realizatorów są zobowiązani do zachowania klauzuli poufności. Czekają na informację, kiedy będą mogli podzielić się informacją. Jaki to film? No to cóż, wypada nam czekać na pierwszy klaps informacji o filmie, a potem premierę z planu filmowego w Rybniku.

Przypomnijmy, że rybnickie skwery, place, drogi i parki nie pierwszy raz są miejscem pracy filmowców. W mieście powstawał przed laty serial „Diagnoza” z Mają Ostaszewską w roli głównej, a w kosztach jego powstania partycypował rybnicki Urząd Miasta. Wiosną tego roku w Rybniku pojawiła się też ekipa jednej z platform i na słynnym już rondzie z wieżą Eiffla kręcili sceny do reklamy swojej produkcji.

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024