GKS Jastrzębie: Czwarty mecz na własnym stadionie i czwarta porażka

Tym razem piłkarze GKS-u Jastrzębie przegrali z Chojniczanką Chojnice 1:3. Już po 26. minutach goście prowadzili, po dwóch trafieniach Janusza Surdykowskiego. Wtedy nad stadionem przeszła burza z gradem i zostało ono przerwane na pół godziny.

Po wznowieniu gry znów trafiła Chojniczanka. W drugiej odsłonie GKS zdobył honorowego gola. Strzelił go z rzutu karnego Marek Mróz.

Po piątkowej (26.06.) porażce GKS jest na 7. miejscu w tabeli, ale ta pozycja może być jeszcze niższa po rozegraniu sobotnich i niedzielnych spotkań pierwszej ligi.

26 czerwca, Jastrzębie-Zdrój, godz. 17:40.GKS Jastrzębie – Chojniczanka Chojnice 1:3 (0:3)
0:1 – Janusz Surdykowski 15’
0:2 – Janusz Surdykowski 26’
0:3 – Mateusz Kuzimski 31’
1:3 – Marek Mróz 78’

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik – Michał Bojdys, Łukasz Norkowski, Patryk Skórecki, (46. Farid Ali) Petr Galuska (65. Kamil Jadach), Daniel Szczepan (46. Marek Mróz), Dominik Kulawiak, Damian Tront (k), Daniel Liszka, Kamil Adamek, Bartosz Jaroszek.

Chojniczanka Chojnice: Radosław Janukiewicz – Kamil Wiktorski, Janusz Surdykowski, Aleksander Jagiełło (60. Robert Ziętarski), Mateusz Kuzimski, Tomasz Mikołajczak (64. Marcin Trojanowski), Krystian Wachowiak, Łukasz Zejdler, Martin Klabnik, Bartosz Wolski, Jan Mudra (50. Oskar Paprzycki).

Żółte kartki: Tront (GKS) oraz Paprzycki, Janukiewicz, Wolski (Chojniczanka).