Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Groził policjantom, bił ich, szarpał. 31-latek jest już w areszcie

Facebook Twitter

Był agresywny, groził policjantom, bił. Policjanci z raciborskiej drogówki zatrzymali krewkiego 31-latka, który za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy, został już tymczasowo aresztowany.

Groził policjantom. 31-latek został już aresztowany
raciborz.policja.gov.pl

Policjanci z raciborskiej drogówki zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który groził policjantom, ale także  ma na swoim koncie naruszenie nietykalności, znieważenie oraz stosowanie przemocy  w stosunku do raciborskich mundurowych. Mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pobytu w więzieniu.

Do zatrzymania krewkiego awanturnika doszło kilka dni temu, o godzinie 7 rano, w Raciborzu przy Placu Mostowym. Wtedy to dyżurny komendy policji skierował mundurowych z drogówki na interwencję.

Patrol na miejscu zastał awanturującego się mężczyznę, który był, również agresywny w stosunku do interweniujących policjantów nie reagował, na polecenia by się uspokoił i zachowywał zgodnie z prawem. Na miejsce został skierowany dodatkowo patrol prewencji. Niestety agresor szarpał się z policjantami i zadawał ciosy. Ponadto znieważał mundurowych, jak również przy użyciu przemocy i gróźb naruszył nietykalność cielesną mundurowych. Sytuacja była bardzo dynamiczna jednakże napastnik szybko został obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu

-mówi nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik Komendy Powiatowej Policji  Raciborzu.

Awanturnikiem okazał się 31-letni mężczyzna. Wczoraj (22.08) raciborski sąd, na wniosek  śledczych i prokuratora podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Teraz 31-latkowi grozi nawet 3 lat więzienia.

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023