Hokeiści JKH GKS-u Jastrzebie przegrali trzeci mecz półfinałowy

Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie już po raz trzeci musieli uznać wyższość Re-Plast Unii Oświęcim. Wczoraj (23.03.) na Jastorze rozegrano trzecie spotkanie półfinałowej rywalizacji. Goście wygrali w nim po dogrywce 3:2. Jastrzębianie przeważali w całym spotkaniu, dwukrotnie prowadzili, ale Unia dwukrotnie doprowadzała do remisu.

W doliczonym czasie gry to goście strzelili decydującą bramkę i cieszyli się, ze zwycięstwa. Przegranej żałował obrońca JKH GKS-u:

Kamil Górny: Po raz kolejny nie możemy w trzeciej tercji dostać dwóch goli, nie umiemy trzymać tego wyniku który wypracowujemy przez 2 tercje, nie możemy robić takich błędów (..). Niestety taki jest sport, musimy to przełknąć i grać dalej.

Zagraliśmy nieźle ale byliśmy nieskuteczni

– mówił po spotkaniu drugi trener JKH GKS-u:

Rafał Bernacki: Niestety dzisiaj skuteczność nasza była fatalna, bo po drugiej tercji w strzałach było 34:8 na naszą korzyść, a na tablicy był wynik 1:0. Pierwsza tercja jeżeli chodzi o grę to super, druga tak samo. Gra się do 4 zwycięstw, także teraz każdy mecz jest dla nas walką o życie…

W półfinałowej rywalizacji 3:0 prowadzi zespół z Oświęcimia. Unii brakuje już tylko jednego zwycięstwa by awansowa do finału. Jastrzębianie zapowiadają, że składają broni i będą walczyć do końca. Chcą odwrócić losy rywalizacji, będzie to bardzo trudne ale jest to możliwe. Teraz muszą wygrać cztery kolejne spotkania. Mecz numer 4 dziś (24.03.) o 18.00 na Jastorze.