Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

III Plebiscyt Śląskiej Siatkówki

Facebook Twitter

Trwa głosowanie w trzecim Plebiscycie Śląskiej Siatkówki. Wśród nominowanych są trenerzy, zawodnicy, zespoły i sędziowie z regionu. Na kogo można głosować?

Wybierać można aż w ośmiu kategoriach, w każdej jest pięciu kandydatów. Najważniejsza kategoria to oczywiście „Najlepsza drużyna seniorska sezonu 2018/2019”. Tu w gronie zespołów, na które można oddawać swoje głosy, są brązowi medaliści Mistrzostw Polski, drużyna Jastrzębskiego Węgla, ale także mistrzynie I ligi śląskiej kobiet JKS SMS Jastrzębie. W kategorii „Siatkarka/Siatkarz” jednym z nominowanych jest kapitan Jastrzębskiego Węgla, Lukas Kampa a wśród trenerów Dawid Hołda, szkoleniowiec Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, z którą zdobył mistrzostwo Polski młodzików. To właśnie „złoty” zespół młodzików i ich starsi koledzy juniorzy Akademii Talentów, którzy zdobyli brąz na Mistrzostwach Polski są nominowani w kategorii „Najlepsza drużyna młodzieżowa”.

Wśród kandydatów do tytułu w kategorii „Para w Siatkówce Plażowej” jest pochodzący z Jastrzębia Maciej Madej, który grając w parze z Mateuszem Łysikowskim zdobył mistrzostwo śląska oraz radlinianie Adrian Gardyan i Kamil Konieczny, aktualni mistrzowie śląska juniorów. Co ciekawe w kategorii „Sędzia roku” wśród nominowanych znalazł się pochodzący z Rybnika arbiter PlusLigi, Marek Budzik.

Dodajmy, że głosowanie potrwa do 15 stycznia. Swoje głosy możecie oddawać na stronie Śląskiego Związku Piłki Siatkowej – link TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj