Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jak Oni Tańczą, czyli koncert charytatywny w Radlinie

Facebook Twitter

Tym razem cztery pary wyjdą na parkiet kolejnej już edycji koncertu charytatywnego Jak Oni Tańczą. Wydarzenie w najbliższą sobotę (16.09.) w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie.

Jak Oni Tańczą

Jak Oni Tańczą

Motywem przewodnim będzie muzyka filmowa. Tym, którzy jeszcze imprezy nie znają, wyjaśniamy: przedstawiciele różnych profesji, na co dzień niemający do czynienia z tańcem towarzyskim, uczą się walca, salsy, tanga i dają popis swoich umiejętności, a partnerują im członkowie zespołu DejaVu. W tym roku zobaczymy: zawodową skrzypaczkę i śpiewaczkę, właściciela firmy z branży ślubnej i eventowej, prowadzącego zajęcia z witrażu w radlińskim MOK-u oraz dyrektora Ośrodka Święta Hiacynta i Franciszek w Wodzisławiu i Połomi. W sobotę (16.09.) dwa koncerty o 16.00 i 19.00. Dochód przeznaczony jest na Stowarzyszenie Radlińska Przystań.

Jak Oni Tańczą – plakat

O uczestnikach

  • Maria Rzechanek 

Zawodowo jestem muzykiem, śpiewaczką i skrzypaczką. Prowadzę własną działalność, w której zajmuję się oprawą muzyczną uroczystości rodzinnych, firmowych oraz działalnością koncertową.

Na co dzień prowadzę zajęcia rytmiki w przedszkolach oraz jestem instruktorem grup dziecięcych w Grupie Artystycznej Przytup działającej w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie.

W czasie wolnym lubię angażować się w różne działania artystyczne, planować małe i duże podróże. Ponadto interesuję się winem, ogrodnictwem i psychologią.

  • Remigiusz Mańczyk

Właściciel firmy Remigiusz Mańczyk FHU My-selfie.pl, która świadczy usługi w branży ślubnej oraz eventowej. Jego pasją są sporty wodne i motocykle.

  • Adam Kała

Prowadzi zajęcia z witrażu w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie. Oprócz tego uprawia malarstwo, grafikę, fotografię. Zainteresowania: taniec.

  • Andrzej Pałka 

Tak krótko to 27 lat jestem związany z Caritas Archidiecezji Katowickiej od 19 lat pełnię funkcje dyrektora Ośrodka Święta Hiacynta i Franciszek w Wodzisławiu i Połomi zajmującego się terapia osób z niepełnosprawnościami. Interesuje się fotografią, grą na gitarze i szeroko rozumianą pracą z drugim człowiekiem.

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 marca 2024