Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój: Potrącił pieszego i uciekł

Facebook Twitter

Chciał powstrzymać przed dalszą jazda pijanego kierowcę, w efekcie został potrącony. 44-latek z Jastrzębia-Zdroju stanie teraz przed sądem.

Mężczyzna wypadł z okna

W sobotę (11.03.) kilka minut po 13:00 dyżurny jastrzębskiej komendy został poinformowany o potrąceniu mężczyzny na jednym z parkingów przy ulicy Warszawskiej. Starszy mężczyzna, po tym, jak jego samochód został uszkodzony, wyczuł alkohol od kierowcy renault. Trzymając za klamkę pojazdu, starał się powstrzymać go od dalszej jazdy. Jastrzębianin niestety bez skrupułów ruszył pojazdem i po przewróceniu 73-latka uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany trafił do szpitala.

W poszukiwaniach kierowcy pomogło zapamiętanie przez świadków numerów rejestracyjnych. Pełniący służbę inny patrol zauważył białego busa, który jedzie przez miasto z nadmierną prędkością. Policjanci chwilę później zatrzymali mężczyznę w jego domu. 44-latek miał ponad dwa promile alkoholu i potrafił ustać na własnych nogach. Mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, potrącenie pieszego oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj