Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój: Zaatakował bagnetem kolegę

Facebook Twitter

Spotkanie kolegów zakończone atakiem przy użyciu bagnetu. Jeden z mężczyzn z ranami ciętymi przewieziony został do szpitala.

Zaatakował bagnetem kolegę
Fot. jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Kolega zaatakował bagnetem kolegę

Wszystko działo się w minionym tygodniu ale dopiero dziś mundurowi z Jastrzębia informują o zdarzeniu. W czwartek (7.12.) przed 22:00 dostali informacje o zajściu w rejonie działek przy Granicznej. To właśnie tam jastrzębianin spotkał się z kilkoma znajomymi. W pewnym momencie podszedł do niego jeden z uczestników imprezy i bez powodu kilkakrotnie uderzył go w tył głowy. Gdy poszkodowany odwrócił się, wtedy został zaatakowany bagnetem. Ranny dotarł samodzielnie do domu i wtedy powiadomił policję. Mundurowi udzieli mu pierwszej pomocy i wezwali pogotowie, które zabrało jastrzębianina do szpitala.

Ruszyły także poszukiwania sprawcy. Został zatrzymany około godziny 18:30 następnego dnia. 18-latek usłyszał już zarzuty spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zgodnie z decyzją prokuratury został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się i kontaktowania z poszkodowanym, oraz świadkami.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024