Jastrzębski Węgiel wygrywa z Barkom-Każany Lwów

Komplet punktów siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. W minioną sobotę (18.02.) jastrzębianie wygrali w Krakowie 3:0 z ukraińskim Barkomem Każany Lwów. "Pomarańczowi" rozegrali rewelacyjne spotkanie zwyciężając bez większego problemu.

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla

W pierwszym secie rozbili przeciwnika wygrywając seta do 10, w kolejnych też gładko wygrywali do 20 i 14. Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany środkowy Jastrzębskiego Węgla, Jurij Gladyr. Jego zespół nadal zajmuje trzecie miejsce w tabeli PlusLigi. W nadchodzący weekend (25-26.02.) zaplanowano przerwę w ligowych rozgrywkach, jednak jastrzębianie ponownie zagrają w Krakowie, tym razem w turnieju finałowym Pucharu Polski.

Barkom Każany Lwów – Jastrzębski Węgiel 0:3 (10:25, 20:25, 14:25)

Barkom Każany Lwów: Tupczij, Yenipazar, Szczurów, Smoliar, Kvalen, Firkal, Kanajew (libero) oraz Holoven, Kucher, Szewczenko

Jastrzębski Węgiel: Boyer, Toniutti, Gladyr, M’Baye, Clevenot, Fornal, Popiwczak (libero) oraz Hadrava, Tervaportti

MVP: Jurij Gladyr.