JKH GKS Jastrzębie – KH Toruń 4:1

Od zwycięstwa rozpoczęli ten rok hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie. Wczoraj (03.01) pokonali na Jastorze KH Toruń 4:1 i tym meczem potwierdzili wysoką formę jaką prezentowali w Krynicy podczas turnieju o Puchar Polski.

JKH GKS

Jastrzębianie od początku przeważali na lodzie, już w pierwszej tercji strzelili dwa gole. Najpierw Szymon Kiełbicki wykorzystał grę w przewadze a co ciekawe kilka minut później, gdy JKH GKS grał w osłabieniu, wynik podwyższył Dominik Paś. W drugiej tercji do bramki gości trafił Fin, Olli Petteri Viinikainen (tak czyt.) a w trzeciej Słowak Jakub Martiška. Goście dopiero w ostatniej minucie meczu strzelili honorową bramkę.

Hokeiści z Jastrzębia pozostają na czwartym miejscu w tabeli Tauron Hokej Ligi. Już w piątek (05.01) rozegrają kolejne spotkanie, na wyjeździe zmierzą się z Zagłębiem Sosnowiec.